דף הבית עורך דין תעבורה ירושלים

עורך דין תעבורה ירושלים

25 ביוני 2019
עורך דין תעבורה ירושלים

עורך דין תעבורה ירושלים – נהיגה בשכרות היא אחת העבירות החמורות ביותר מבין עבירות התנועה. אנחנו עדים ללוחמה העיקשת בכל מה שקשור לשתיית אלכוהול בקרב נהגים כאשר המטרה היא ברורה. לעצור את תאונות הדרכים הנובעות בעקבות שתיית אלכוהול.

הנהג ששתה לא תמיד מודע לכך כי הוא כבר לא באמת כשיר לנהיגה ורק לאחר שהוא נעצר בעקבות נהיגה לא זהירה או במקרה הגרוע יותר הו גורם לתאונה בגלל העדר השליטה הנכונה על ההגה, או אז הוא נבדק וכאשר מתגלה רמת אלכוהול גבוהה בדמו, עונשו יהיה חד משמעי. הדבר תלוי כמובן ברמת האלכוהול שנמצאה בדמו אך גם בהשלכות של נהיגה בשכרות. לא פעם עשוי רישיונו של הנהג להישלל למשך תקופה מסוימת, קצרה או ארוכה והשלילה עשויה אף להיות לצמיתות.

עורך דין תעבורה בירושלים מחליק את העניינים…

אז זה לא שאנחנו בעד לנהוג בשכרות חלילה… אנחנו כמו החוק טוענים כי "אם שותים – לא נוהגים!" אך כבר קרה מה שקרה, הנהג שתה, הוא נהג ברכבו ואף נעצר, הוא נבדק בבדיקת ינשוף ונמצא כי הוא אכן נהג שלא כדין, או אז, הוא עדיין יכול לשנות את רוע הגזירה ולהשפיע על העונש הצפוי. בעזרת עורך דין תעבורה ניתן להקל במידה רבה על עונשו של הנהג כאשר עורך הדין יידע לייצג את הלקוח בצורה המתאימה.

קצת על בדיקת ינשוף

בעבר, כאשר נהג נחשד כי הוא שתה, לא היו ממש דרכים מהירות לבדוק את הדבר מבחינה פתולוגית. הקביעה כי מדובר בנהג שתוי נעשתה על סמך סממנים חיצוניים. אם הנהג הלך בצורה אופיינית, התקשה לצעוד בקו ישר, הוא דיבר בצורה מתאימה לאדם שתוי ובנוסף הוא אף הדיף ניחוח אלכוהול, או אז ברור היה כי מדובר בנהג ששתה.

כיום, ישנה אפשרות פשוטה וקלה לאבחן כל אדם ולדעת בבירור מה מצבו מבחינת אלכוהול. מדובר בבדיקת נשיפה שעשויה להתבצע במקום, כאשר השוטר עוצר את הנהג. באופן כזה, תוך דקות ספורות ניתן לקבוע האם יש כאן עבירה על החוק או לא.

ברור כי הבדיקה המדויקת אמורה להרתיע כל נהג ששתה מלעלות על הכביש. אם לא מחשש מהנהיגה הבעייתית והמסוכנת, אז לכל הפחות מפני אנשי החוק שעלולים לעצור אותו ולתפוס אותו על חם.

אך מה לעשות שנהגים לא תמיד מצליחים לעמוד על המשמר והמשמעת העצמית לעיתים ירודה מידי…

בכל מקרה חשוב לדעת כי עורך דין תעבורה שייכנס לתמונה יוכל בהחלט להועיל.

חזרה למאמרים

לקבלת ייעוץ מקצועי
ללא התחייבות חייגו 072-3303303

או השאירו פרטים ונחזור אליכם    × שלחו הודעה