דף הבית עורך דין תעבורה בת ים

עורך דין תעבורה בת ים

25 ביוני 2019
עורך דין תעבורה בת ים

עורך דין תעבורה בת ים – כמעט ואין נהג שמצליח לעבור אצת חייו על הכביש בלי לעבור עבירות תנועה כלשהן או להפר את החוק. שלא לדבר על מעורבות בתאונות שזוהי גם כן נחלתם של נהגים רבים כשאר במקרים רבים הם נקלעו לתאונות הללו ממש שלא באשמתם ובוודאי שלא מרצונם. בכל אותם המקרים עשויים הנהגים למצוא את עצמם נאלצים לשלם סכומי כסף גבוהים כקנס ולעיתים הם אף נענשים בעונשים חמורים עד כדי שלילת רישיון.

לא כולם יודעים, במיוחד נהגים שזו להם הפעם הראשונה שהם נעצרים, כי לא תמיד צריך לשלם את הקנס וממש לא חייבים למהר ולקיים את העונש. ישנם מקרים רבים מאוד אשר בהם הנהג יכול להוכיח כי הוא לא אשם במעשה. הוא לא נהג באותה עת ברכב, הוא לא עבר כל עבירה והשוטר טעה באבחנה, הדבר קרה בעקבות תנאי הכביש ועוד שלל טיעונים שונים וצודקים.

פונים אל עורך דין תעבורה בת ים

אז הדבר הראשון שכדאי לעשות בכל מקרה אשר בו אנחנו מוצאים את עצמנו נענשים בעונש תעבורתי כל שהוא הוא פשוט לפנות אל עורך דין תעבורה בת ים על מנת לברר יחד עמו מה אפשר בכל זאת לעשות על מנת להחליק את העניינים. אם זה להקל את העונש, ואם זה לבלט אותו כליל.

עורך דין מומחה יוכל לא פעם להוביל מהלכים מתוחכמים עד כדי ביטול כתב הרשעה וסגירת תיקים שכבר נפתחו.

אך תמיד חשוב לדעת כי יש להתנהל בצורה הנכונה מיד בתחילה. בצעדים הראשונים של החקירה, זה הזמן אשר בו נתפר התיק של הנהג וכל אמירה שהוא יוציא מפיו, הודאה במעשה או כל אמירה אומללה אחרת עשויים להיות לו לרועץ. ההודאה במעשה שהוא עשה או לא עשה, זה משהו שקשה מאוד למחוק ולמעשה כמעט ואי אפר להתפטר ממנו.

מסיבה זו חשוב כל כך להיוועץ עם אי מקצוע לפני שבכלל יוצאים לדרך היות והשלבים הראשוניים הם הכי קריטיים לכל ההמשך.

לא מוותרים על מקצועיות

הכי חשוב לזכור ולדעת כי המקצועיות והמומחיות של עורך הדין הוא הדבר הכי משמעותי. אם לא נשים לב לרמה המקצועיות, אנחנו עשויים למצוא את עצמנו מול איש מקצוע שלא ממש יצליח לייצג אותנו בצורה הטובה והנכונה ואנחנו נמצא את עצמנו נאלצים לשלם קנסות שממש לא תכננו לשלם אותם או אפילו לוותר על הרישיון שלנו למשך תקופת זמן קצרה או ארוכה.

חזרה למאמרים

לקבלת ייעוץ מקצועי
ללא התחייבות חייגו 072-3303303

או השאירו פרטים ונחזור אליכם