דף הבית עורך דין תעבורה רמת גן

עורך דין תעבורה רמת גן

25 ביוני 2019
עורך דין תעבורה

עורך דין תעבורה רמת גן – ישנם נהגים אשר עבר התעבורתי אינו נוצץ. הם כבר עברו את כל העבירות האפשריות אך הם עדיין נוהגים על הכביש. לא פעם הם נעזרים בעורך דין תעבורה לשם כך. אך כאש קורה והם נעצרים בגין עבירה חמורה כמו לדוגמא נהיגה בשכרות או חלילה כאשר הם מעורבים בתאנה קטלנית, או אז לא תמיד תהיה ההמלצה כי הם יבקשו להיחקר. העבר הקשה שלהם עשוי להיחשף במלוא חומרתו כאשר יבואו אתו חשבון על כל מה שהוא עבר משך השנים על הכביש.

נהיגה תחת השפעת סמים – למי מומלץ לפנות?

עבירת נהיגה תחת השפעת סמים עשויה לגרור עונשים כבדים של מאסר בפועל, נשאלת השאלה הנפוצה למי עדיף לפנות במצב של עבירה תחת השפעת סמים – לפנות לעורך דין פלילי מומלץ או לעורך דין תעבורה?

ובכן התשובה אינה חד צדדית, מומלץ מאוד לפנות לעורך דין פלילי במידה וישנה תלונה

מדובר בהחלט במקרים קיצוניים, אך כאלה שממש מומלץ בהם לכופף ראש, לשלם את הקנס, לשאת בעונש ולהמשיך הלאה.

אך ברוב רובם של המקרים זה לא יהיה כך. במקרים רבים הפנייה אל עורך דין תעבורה אמורה להוליד פתרונות יצירתיים להפליא אשר אלו יועילו לנהג רבות. הוא לא יצטרך לשאת בעונש במלוא חומרתו כפי שנקבע כאשר במקרים רבים הוא יתבטל כליל.

עורך דין תעבורה רמת גן – בלי להתפשר על הרמה המקצועית

לא כל מי שנושא בתואר ‘עורך דין תעבורה’ הוא אכן זה אשר עליו תוכלו לסמוך כאשר אתם מחפשים איש מקצוע שיוכל לסייע לכם בעת צרה. יש יותר מידי עורכי דין שיצאו רק עכשיו לשוק העבודה והם עדיין ירוקים לגמרי בתחום. הם עדיין צריכים לעבוד ולהשתפשף היטב על מנת שהם אכן יוכלו לשרת לקוחות ולסייע להם באמת.

חשוב לציין כי כולנו בעד כישרונות חדשים ובעד העובדה כי צעירים ייכנסו לנעלים הגדולות ויעניקו שירות לציבור, אך זה עדיין לא אומר שאנחנו אמורים לסכן את העתיד התעבורתי שלנו עבור המטרה המקודשת.

משום כך יש לשים לב כי פונים אל איש מקצוע מומחה, אל עורך דין שצבר ניסיון בתחום והוא ידע לסייע לנו במקרה שלנו.

לא מאבדים זמן

יש אנשים שסבורים כי רק אם המצב הוא נואש והם נאלצים לשאת בעונש חמור מאוד, או אז עליהם לפנות אל עורך דין תעבורה. הם לא יודעים כי לא פעם מדובר בהבדל בין עונש מקסימלי לבין משהו סמלי לגמרי שלא ממש יפגע בשגרת החיים. הבעיה היא שהם מאבדים זמן יקר.

רק לאחר שהם הודו באשמה ובמקרים חמורים אף נפתח נגדם תיק, או אז הם נזכרים לחפש עזרה מקצועית. במקרים רבים הם כבר אחרו את הרכבת ולא יהיה פשוט כל כך לשנות את רוע הגזירה. מסיבה זו אנחנו ממליצים בכל מקרה, לפנות ולהיוועץ בעורך דין תעבורה. לא יועיל – לא יזיק…

חזרה למאמרים

לקבלת ייעוץ מקצועי
ללא התחייבות חייגו 072-3303303

או השאירו פרטים ונחזור אליכם