דף הבית עורך דין תעבורה מודיעין

עורך דין תעבורה מודיעין

25 ביוני 2019
עורך דין תעבורה מודיעין

עורך דין תעבורה מודיעין – ישנם נהגים רבים שהם ישרי דרך ואפילו תמימים. הם לעולם לא ינסו להפר את החוקים. הם ייסעו אך ורק במהירות המותרת, הם לעולם לא יענו לשיחת טלפון בעת הנהיגה, הם מקפידים על חגורת בטיחות והם לעולם לא יתניעו את הרכב בטרם הם יוודאו כי כל יושבי הרכב חגורים כראוי.

נהג כזה יחנה רק במקומות מותרים ואם הוא שתה אלכוהול הוא ימתין יומיים ליתר ביטחון עד שהוא יהין לעלות שוב לכביש… נהגים אלו עשויים בכל זאת למצוא את עצמם נעצרים על ידי שוטר תנועה כאשר ברוב המקרים אין לכך באמת סיבה. הם לא עברו כל עבירה אך בכל זאת קבע שוטר התנועה כי היה כאן משהו שאינו חלק ועל כן הם ירשמו לו דוח.

עורך דין תעבורה מודיעין – לא חייבים להודות

חשוב לדעת כי הודאה במעשה ובמיוחד במעשה שלא היה, זה דבר ממש לא נכון. ההודאה היא זו שאמורה לעמוד לרועץ והנהג עשוי למצוא את עצמו מרצה עונש שהוא ממש לא אמור לרצות. הוא עשוי למצוא את עצמו נאלץ לשלם קנסות כבדים על עבירות שהוא לא באמת ביצע ולמעשה הרבה חוסר הגינות וחוסר יושר עשויים לנבוע רק בגלל שמתוך חולשה הוא החליט להודות על מעשה שלא היה.

עורך דין תעבורה מודיעין – הוא הכתובת

חשוב לדעת כי בכל מקרה שכזה, למרות שנראה כי ההודאה ומילוי אחר העונש עשוי לסיים את הסיפור בצורה מהירה ושקטה, עדיין חשוב לדעת שזה ממש לא כך. אם אכן מדובר בנהג ישר דרך, אין כל סיבה שהוא יוותר וייכנע רק בגלל שהוא חלש יותר מול כוחות השיטור. בדיוק לשם כך ישנו עורך דין לתעבורה שהוא זה שיאזן את הכוחות ויגביר את עוצמתו של הנהג מול השוטרים או החוקרים, (תלוי עד להיכן הסיפור הצליח לטפס ולהגיע…)

קורה לא פעם ונהג הודה בכל המיוחס לו למרות שהוא באמת לא עשה דבר ואחר כך כבר לא ניתן היה לעשות דבר. מנגד, מקרים אשר בהם הנהג לא היה תמים כל כך והוא בהחלט עבר עבירות שונות, אך הוא כפר בכל ולא הודה בדבר או לחילופין הוא בחר בזכות השתיקה, נהג כזה הצליח לצאת מכל הסיפור זכאי וחף מפשע.

עורך דין תעבורה – לפני הכול

מסיבה זו חשוב כל כך לפנות מיד אל עורך דין תעבורה מודיעין, לפני שנוקטים בהליך כזה או אחר. כי רק באופן כזה ניתן יהיה להוביל לזיכוי מאשמה.

חזרה למאמרים

לקבלת ייעוץ מקצועי
ללא התחייבות חייגו 072-3303303

או השאירו פרטים ונחזור אליכם