דף הבית עורך דין תעבורה תל אביב

עורך דין תעבורה תל אביב

25 ביוני 2019
עורך דין תעבורה תל אביב

עורך דין תעבורה תל אביב – כמעט ואין נהג שלא מוצא את עצמו נאלץ לשלם קנס בגין חניה במקום אסור או שהוא נעצר על ידי שוטר תנועה על עבירות כאלה ואחרות. אם זה על דיבור בטלפון הסלולארי ללא דיבורית ואם זה בגלל אי חגירת חגורת בטיחות. ישנם מקרים חמורים יותר כמובן. כמו נהיגה במהירות מופרזת או אפילו מעורבות בתאונת דרכים. בכל אותם המקרים, נאלץ הנהג לשלם סכומי כסף גבוהים כקנס ולא פעם מצטברות אף נקודות לחובתו. אינם כמובן גם המקרים אשר בהם רישיונו של הנהג יישלל בגלל עבירות חמורות כמו נהיגה בשכרות או נהיגה לאחר עישון סמים.

עורך דין תעבורה תל אביב – הכתובת הראשונה לנהג שנעצר

חשוב לדעת כי במקרה כזה אשר בו הנהג נתפס על חם, זה עדיין לא אומר שהוא אמור להודות בכל המיוחס לו ובוודאי שהוא לא חייב למהר ולשלם את הקנס שהושת עליו. חשוב לדעת כי גם במקרים של שלילת רישיון, עדיין לא מדובר בסוף פסוק וממש לא חייבים להפקיד באותו רגע את הרישיון ולשוב הביתה ברגל.

יש בהחלט מה לעשות על מנת לברר שוב את העניין ולנסות לשנות את ה'פסק'.

הכתובת הראשונה עבור נהג כזה הוא עורך הדין.

מה עושה עורך דין תעבורה במקרים כאלו?

חשוב לדעת כי עורך דין תעבורה הינו איש מקצוע אשר מכיר היטב והוא בקי בכל מה שקשור לנושא של חוקי התעבורה. לא פעם הוא יוכל להצביע על סעיפים 'נשכחים' ובכך לשנות את הפרספקטיבה של כל התמונה. הוא יוכל לשכנע את משטרת התנועה כי מדובר היה בנהג אחר שנהג באותו כלי רכב או להצביע על אילוצים שונים אשר אלו הובילו לביצוע העבירה כאשר במקרה הנידון אין בכך עבירה.

לא פעם מצליח עורך דין תעבורה לשנות כליל את כל הסיפור והנהג שכבר היה בטוח כי עונשו קרב ובא והוא חד משמעי, מגלה כי הוא בהחלט יכול לנשום לרווחה.

פונים אל הכתובת הנכונה

חשוב לדעת כי כאשר מדובר בבחירה של עורך דין תעבורה, יש לשים לב כי הפנייה נעשית אל איש מקצוע אשר אכן מכיר היטב את התחום והוא מסוגל לתת מענה מושלם לבעיה שנוצרה. ישנם היום כל כך הרבה עורכי דין בכל תחום, עד שאנשים מן השורה לא באמת יודעים מיהו אכן איש המקצוע אשר עליו הם יוכלו לסמוך. זו הסיבה לבדוק היטב ולברר לפני שפונים אל עורך הדין הנבחר.

רק כך אפשר יהיה להיות רגועים כי נעשו המאמצים המקסימליים במצב הנתון.

כל אדם יכול למצוא את עצמו בחקירה באזהרה

כל אדם יכול למצוא את עצמו מוזמן לחקירה באזהרה, גם אם הוא לא אשם בכלום. חקירה זו תתקיים כאשר מתגבש חשד שהאדם ביצע עבירה. על החוקרים לעדכן את הנחקר כי הינו זכאי להתייעץ עם עו"ד פלילי, ולציין את העבירה המיוחסת לו.

כל מה שיגיד הנחקר לחוקריו עלול לשמש נגדו ולכן החקירה במשטרה היא השלב הקריטי ביותר תהליך הפלילי. חשוב לדעת כי היוועצות עם עו"ד פלילי טרם החקירה באזהרה היא קריטית לעתיד התיק ועלולה להיות הגורם המשפיע ביותר בהכרעה.

חזרה למאמרים

לקבלת ייעוץ מקצועי
ללא התחייבות חייגו 072-3303303

או השאירו פרטים ונחזור אליכם    × שלחו הודעה