דף הבית עורך דין תעבורה חיפה

עורך דין תעבורה חיפה

25 ביוני 2019
עורך דין תעבורה חיפה

עורך דין תעבורה חיפה – נתפסתם נוהגים במהירות מופרזת ומלבד הדוח והקנס שעליכם לשלם נצברו לחובתכם נקודות?

עברתם עבירת תנועה חמורה וקבלת הודעה כי על כך נזקפים על שמכם נקודות?

אתם רוצים להבין על מה בדיוק מדובר. מהם הנקודות הללו, במה הן פוגעות בכם והאם הן אמורות להישאר חקוקות על מצחכם כאות קלון לנצח?

בדיוק לשם כך אנחנו כאן. נסביר לעומק את כל הנושא של הנקודות וננסה להסביר גם איך אפשר להתפטר מהנקודות המעצבנות הללו בעזרתו של עורך דין תעבורה חיפה.

עורך דין תעבורה חיפה – מהן הנקודות?

אז למי שאינו יודע או שלא התעמק מעולם בנושא, נסביר.

על מנת לעקוב בצורה טובה יותר אחר הנהגים הנוהגים על הכביש הונהגה בישראל שיטת ניקוד. מדובר בשיטה אשר היא לא קשורה לעונש אשר מוטל על הנהג במסגרת העבירה אלא שהיא מייצגת את הנהג מבחינת העבר התעבורתי שלו. כך אפשר לעקוב אחר הנהגים ולדעת האם הם אכן נהגים זהירים ששומרים על החוקים ועל הכללים בכביש.

נקודות הן לא אות קלון לנצח!

חשוב לדעת כי הנקודות שנזקפות לחובתו של הנהג, ממש לא אמורות להישאר על שמו לנצח. מודבר בנקודות אשר אלו עשויות להימחק, אם מכוח הזמן ואם בעזרתו של עורך דין תעבורה חיפה.

עקרונית, נהג שלא עבר את 22 הנקודות, עשוי למצוא את עצמו נקי מכל נקודה, בחלוף שנתיים מהיום בו עבר את העבירה ואת אך ורק אם במהלך אותם שנתיים הוא לא עבר שוב עבירה נוספת.

ישנם מקרים אשר בהם הנהג צבר יותר נקודות, או אז יהיה עליו להמתין תקופה של ארבע שנים כאשר בארבע השנים הללו הוא לא יעבור כלל כל עבירה נוספת. או אז בחלוף ארבע שנים יימחקו הנקודות.

חשוב לדעת כי ישנם מקרים חמורים עוד יותר אשר בהם ריבוי הנקודות עשוי להוביל לשלילת הרישיון. מדובר בכמות של מעל 36 נקודות. אלו שוללות את רישיונו של הנהג למשך תקופה של שלושה חודשים כאשר במהלך אותו זמן הוא נדרש לבצע שוב מבחן עיוני. במקרים אשר בהם הנהג צבר 36 נקודות נוספות לאחר הפסילה בתוך שש שנים מאותו זמן, או אז הוא ייענש בשלילה של תשעה חודשים כאשר בזמן הזה יהיה עליו לעבור שוב מבחן תיאוריה וגם טסט.

עורך דין תעבורה חיפה – מסייע במחיקת נקודות

האמת היא שלא תמיד חייבים לעבור קשה על מנת למחוק את הנקודות. ישנה אפשרות להתפטר מהנקודות בעזרתו ובליוויו של עורך דין תעבורה.

חזרה למאמרים

לקבלת ייעוץ מקצועי
ללא התחייבות חייגו 072-3303303

או השאירו פרטים ונחזור אליכם    × שלחו הודעה