דף הבית עורך דין תעבורה באשדוד

עורך דין תעבורה באשדוד

25 ביוני 2019
עורך דין תעבורה אשדוד

ביצעתם עבירת תנועה ונרשם לכם דו”ח? הוגש נגדכם כתב אישום בגין עבירת תעבורה? הייתם מעורבים בתאונת דרכים עם נפגעים? צברתם נקודות רישוי? בכל הנושאים הללו ועוד סוגיות רבות, עורך דין תעבורה באשדוד יוכל לסייע לכם. לעורך הדין שמורים יתרונות רבים שאינם מצויים אצל הנהגים עצמם ובאפשרותם לסייע לשמור על רישיון הנהיגה ולהימנע מענישה קשה ומכבידה. 

בסופו של דבר, כל נהג צפוי להיפגש עם החוק

השמירה על חוקי התעבורה אינה תמיד קלה כל כך, למרות שכל נהג שעולה לכביש לראשונה מוכן להבטיח לעצמו כי הוא יהיה הנהג הזהיר בעולם: לעולם לא יעבור עבירות תעבורה, לא ייאלץ לכלות את כספו על תשלומי קנסות וגם לא יצבור נקודות לחיובו. 

על שלילת רישיון נהיגה כמובן שאינו מוכן לחשוב כלל, משום שלא יגיע לעולם למצב כזה. ועם זאת, במוקדם או במאוחר כל נהג מוצא את עצמו מול שוטר תנועה, שמבהיר לו כי נתפס ללא חגורה, כאשר ענה לשיחה דחופה בנייד ללא דיבורית, שלא נתן זכות קדימה להולך רגל במעבר חצייה ולעתים אפילו בעבירה חמורה כמו נהיגה תחת השפעת אלכוהול או סמים. 

עורך דין תעבורה אשדוד – עברת על החוק וגם נתפסת

כמובן שישנם מקרים בהם נהגים ביצעו עבירת תנועה ולמזלם לא נתפסו ודבר לא קרה. הנסיעה הסתיימה בשלום והם יוכלו להמשיך לנהוג ללא שום קושי או רקע תעבורתי מחייב.

אלא שבפועל, משטרת ישראל מבצעת מאמצי אכיפה רבים ונרחבים כלפי נהגים, כך שגם מי ששאנן לגבי הסיכוי שייתפס, עלול למצוא עצמו במרדף אחר השבת רישיון הנהיגה שזה עתה נשלל ממנו. 

הדרך הטובה ביותר לפעול כלפי הנושא, תהיה לפנות באופן מיידי אל עורך דין תעבורה באשדוד, שיסייע לנהג כבר מיד לאחר רישום הדו”ח, זימונו לחקירה או הגשת כתב אישום נגדו ויאפשר לו לשמור על רישיונו ככל שניתן. 

כל היתרונות בקבלת ייצוג משפטי מעורך דין תעבורה אשדודי

עורך דין תעבורה באשדוד נהנה מיתרונות הגלומים בהיכרות אישית עם העיר והאזור כולו, בדגש על כל הסדרי התנועה ומאפייני התחבורה השונים, נתיבי הנסיעה והכיוונים, הנפשות הפועלות בתחום כמו שוטרי התנועה והתובעים המשטרתיים, שופטי בתי המשפט לתעבורה, פקידי בית המשפט ומשרד הרישוי ועוד.

כאשר מטפלים בתיקים משפטיים מתחום התעבורה, קשת ההיכרויות הזו מועילה במיוחד לגיבוש אסטרטגיה ופתרונות לשביעות רצון כל הצדדים. 

עורך דין תעבורה מומלץ באשדוד הוא אדם מקומי שנהנה מהבנה טובה ומעמיקה יותר של הנסיבות בכל מקרה ומקרה, יודע איך למצוא את החולשה או נקודת התורפה בכל תיק קיים ולהציג את הנסיבות המקלות המאפשרות לצמצם ענישה סביב המקרה, אם וכאשר קיימות כאלה. 

בנוסף, הימצאות פיזית של משרד עורכי דין לתעבורה באשדוד, מאפשרת לנהגים לקבל שירות משפטי מלא ומהיר בתוך העיר, ללא צורך בנסיעות ממושכות למשרדים מרוחקים.

הקרבה לעורך הדין מייצרת זמינות גבוהה יותר לטיפול מעכשיו לעכשיו בכל מקרה דחוף, כמו למשל הכנת נחקרים לפני חקירה במשטרה, שחרור ממעצר, טיפול בירוקרטי בהשבת רישיונו של נהג מול משרד הרישוי או פקידות בית המשפט ועוד. 

כיצד לבחור עורך דין תנועה באשדוד?

אם אתם נדרשים לבחור עורך דין תעבורה באשדוד בגין כל סוגיה בדיני תעבורה, חשוב לנהל בחירה מושכלת: להתייחס לוותק והניסיון המשפטי הכולל של עורך הדין בתחום הספציפי שבו אתם זקוקים לסיוע, לבדוק את ההצלחות הקודמות בתיקים שטופלו על ידי אותו עורך דין, להתייחס לרמת הנגישות והנינוחות שבעבודה עם אותו אדם ומשרדו, לזמינות הפיזית של המשרד מבחינת מענה טלפוני, להיכרותו עם סביבת התרחשות המקרה וגם ליחסיו האישיים עם בעלי עניין מתאימים ואנשי מפתח רלוונטיים (תובעים, שופטים וכד’).

לעתים בהליכים המשפטיים המתגלגלים, נתונים הנהגים ללחצים, חוסר וודאות ומתח רב, כך שחשוב מאוד לבחור עורך דין תעבורה איכותי בדגש על הגישה השירותית והאישית הכוללת יחס בלתי מתפשר ללקוח. 

האם עדיף שאייצג את עצמי?

אם תסיירו בבתי המשפט לתעבורה בשעות אחר הצהריים, אליהן נהגים רבים מוזמנים לדין בגין עבירות תעבורה, תגלו שרבים יושבים על ספסלי אולם בית המשפט ללא עורך דין מייצג.

הסיבה לכך בדרך כלל היא שילוב בין הרצון העצמי לחסוך בעלויות, להנחה שהיכרות אישית עם חוקי התעבורה ומסירת גרסה לאירועים תספיק כדי לשכנע את השופט לתת זיכוי.

אלא שהמשפט עצמו מתנהל שונה משחשבו הנהגים: תוך דקות ספורות ייגש אליהם תובע משטרתי ויציע להם עסקת טיעון, המגלמת עונש מופחת.

ההסדר נשמע מפתה וחוסך את המשך ההמתנה לשופט יחד עם חוסר הוודאות שבפסיקתו ולכן רבים ממהרים לחתום עליו.

מה שהם לא יודעים, הוא שהסדר הטיעון טומן בחובו הודאה באשמה וכעת משהודו בדבר עבירה, לא יוכלו אותם נהגים לטעון אחרת ואף להסתייג מהענישה שתוטל עליהם, אם החליט השופט להשתמש בסמכותו ולא לכבד את ההסדר!

בנוסף, כל הודאה באשמה מטילה על הנהג חיוב אוטומטי בנקודות, כך שאם רצה להימנע מהן, הסדר הטיעון רק הסב נזק גדול יותר. 

הניסיון מלמד כי כל אדם שבוחר בייצוג עצמי, לא רק מבזבז את זמנו בהמתנה, אלא גם מחמיר משמעותית את מצבו! ב-99% מהמקרים, התביעה לא מעוניינת לתקן את כתב האישום או הדו”ח ללא הצגת נימוקים מקצועיים ולכן הרשעת הנהג עשויה להיות קשה וגורלית וללוות אותו גם בהמשך הדרך בגיליון ההרשעות התעבורתי שלו.

ולכן במבחן העלות מול תועלת, רק עורך דין תעבורה באשדוד יוכל להתמודד כראוי עם טענות התביעה כלפיכם, לבדוק את חומר הראיות במיוחס לכם ולהציג טיעונים רלוונטיים שישאירו בכיסכם את הרישיון מבלי שתאלצו להיפרד ממנו. 

באילו מקרים חייבים לפנות לעו”ד תעבורה באשדוד?

כל מקרה של צפי לחיוב בנקודות או שלילת רישיון נהיגה, מחייב ייעוץ משפטי הולם ואחראי.

עורך דין תעבורה באשדוד הוא הגורם המומחה היחידי שנמצא לצידו של הנהג ומסייע לו משמעותית בהתמודדות ביחס לכל עבירת תנועה לגופה, שהרי גם העבירה הקלה ביותר עשויה לגרום לפסילת הרישיון ופגיעה במגוון תחומי חיים. 

דוחות תנועה

אם קיבלתם דוח תנועה הנושא בקנס כספי ונקודות, שתי האפשרויות המרכזיות שלכם תהיינה לשלם את הדו”ח או לנסות לבטלו.

עליכם לדעת שתשלום דוחות מהווה הודאה באשמה ועל כן נצברות ממנו אוטומטית נקודות הרישוי. ככל שקיימת סכנה לצבירת נקודות מאותו הדו”ח, מומלץ שלא לשלם אותו, אלא לפנות איתו לעורך דין תעבורה באשדוד שימליץ כיצד לפעול.

במקרים מסוימים, ייתכן שעורך הדין ימליץ להגיש בקשה להישפט מתוך ניסיון לסגור את התיק בהסדר עם עונש נמוך הכולל את המרת סעיף העבירה כדי לבלום את צבירת הנקודות.

הבקשה להישפט תתרחש גם במקרים שבהם עורך הדין מאמין שקיים הסיכוי לזכות את הנהג מאשמה, כך שהוא לא יצטרך לשאת בענישה כלל. 

במקרים אחרים, עומדות לזכותו של הנהג אפשרויות נוספות שניתן לנצל וביניהן הגשת בקשה להמרת הדו”ח באזהרה, בקשה לביטול הדו”ח עקב ליקוי או פגם שמטילים בספק את ביצוע העבירה, המרת הדו”ח על נהג אחר שביצע את העבירה ועוד. 

ייצוג בעבירות תעבורה שהוגש כלפיהן כתב אישום

עורך הדין משמש כמייצג בתיקי תעבורה רבים בהם מוגשים כתבי אישום: נהיגה בשכרות, תאונת דרכים עם נפגעים או הרוגים, נהיגה בקלות דעת, פגע וברח, נהיגה תחת השפעת סמים ועוד.

עקרונית, כל נהג זכאי לייצוג ולמסירת טיעוני הגנה ועל כן באפשרותו לבחור עורך דין תעבורה באשדוד כמייצג שלו. עורך הדין ילמד בראש ובראשונה את התיק בהתאם לחומר החקירה שמצוי ביחידת התנועה המשטרתית ויגבש מתוכו אסטרטגיה המאפשרת לנהל את התיק מול השופט, או להגיע להסדר טיעון בעקבות פגמים וליקויים שמצא.

לא פעם מתארכים משפטים אלה לכדי מעורבות רחבת היקף של מומחים שונים, עדים למקרה ובעלי עניין שונים, מה שדורש ליווי משפטי מקיף וממצה הכולל שאיפה לצמצם ככל שניתן את העונש.

טיפול בסוגיות תעבורה נוספות

נהגים נפגשים בתדירות גבוהה גם עם משרד הרישוי, המכון הרפואי לבטיחות בדרכים, קצין השימוע המשטרתי ועוד מגוון גורמים שעשויים לקבל החלטות בעניין רישיונות הנהיגה.

על מנת להתמודד עם כל אלו בהצלחה ולשמור על רישיונכם, צרו קשר כבר עכשיו עם עורך דין תעבורה באשדוד ואנו נדאג לסייע לכם משפטית על הצד הטוב ביותר. 

חזרה למאמרים

לקבלת ייעוץ מקצועי
ללא התחייבות חייגו 072-3303303

או השאירו פרטים ונחזור אליכם