דף הבית עורך דין תעבורה אשדוד

עורך דין תעבורה אשדוד

25 ביוני 2019
עורך דין תעבורה אשדוד

עורך דין תעבורה אשדוד – השמירה על חוקי התעבורה אינה תמיד קלה כל כך. למרות שכל נהג שעולה לכביש לראשונה מוכן להבטיח לעצמו כי הוא יהיה נהג הכי זהיר. הוא לעולם לא יעבור עבירות תעבורה, הוא לא ייאלץ לכלות את כספו על תשלומי קנסות והוא גם לא יצבור נקודות לחיובו. על שלילת רישיון?

על דבר כזה הוא בכלל לא מוכן לחשוב. נהג כמוהו לעולם לא יגיע למצב כזה. אך מה לעשות, וכל נהג כמעט מוצא את עצמו מועד מידי פעם. אם זה כאשר הוא מתרשל בחגירת חגורת הבטיחות הלוחצת או כאשר הוא מתפתה לענות לשיחת טלפון דחופה והוא עושה את זה ללא דיבורית, שלא לדבר על נהיגה תחת השפעת אלכוהול או סמים.

עורך דין תעבורה אשדוד – עברת על החוק וגם נתפסת

אז קורה שהנהג עובר על החוק אך למרבה המזל אף אחד לא תפס אותו ולא קרה דבר. הנסיעה הסתיימה בשלום והוא ממשיך לנהוג כנהג נקי וחף מכל עבירה. אז נכון שזה אולי טוב שאף אחד לא עצר את הנהג ולא תפס אותו על חם. אך למה זה גורם? זה מקרר את הנהג כאשר הוא מתחיל להפנים שאולי זה לא כל כך נורא שלא להקפיד על כל החוקים ואולי לא קורה דבר אם לא מקפידים ממש על הכול.

לאט לאט הוא מוצא את עצמו מידרדר לעבירות תנועה חמורות יותר. הוא נוסע במהירות גבוהה מער למותר, מרשה לעצמו לנהוג גם לאחר שהוא שתה ובקיצור, הוא מתחיל לאבד את הרסן על הכביש. אין מסוכן מזה!

נהג שמשתולל בצורה כזו, לא מן הנמנע שהוא ייעצר בשלב כלשהו. כי האכיפה על הכביש היא ברמה גבוהה ונהג שעובר עבירות שוב ושוב, ברור כי בשלב כזה או אחר הוא ייעצר.

פונים אל עורך דין תעבורה אשדוד

אז מה עושים כאשר נעצרים על ידי שוטר תנועה? שוטר התנועה ירשום דוח, הוא ידרוש קנס ובמקרים חמורים הוא אף יכול לדרוש שלילת רישיון. ברור כי מקרים כאלה הם לא כל כך פשוטים והעבירה אמורה להיות חמורה מספיק על מנת שזה יגיע למצב של שלילה. אך חשוב לדעת כי גם במצב הזה עדיין יש מה לעשות. אפשר לפנות אל עורך דין תעבורה אשדוד על מנת שהוא יסייע וילווה את הנהג שלנו בדרכו מול בית המשפט. באופן כזה ישנם סיכויים גבוהים שהעונש יהיה קל יותר ולעיתים הוא אף יבוטל כליל.

חזרה למאמרים

לקבלת ייעוץ מקצועי
ללא התחייבות חייגו 072-3303303

או השאירו פרטים ונחזור אליכם    × שלחו הודעה