דף הבית עורך דין תעבורה חולון

עורך דין תעבורה חולון

25 ביוני 2019
נהיגה ברכב עם טלפון ביד

עורך דין תעבורה חולון – בכל מה שקשור לבחירה בעורכי דין האזרח מן השורה מוצא את עצמו לא פעם מול דילמה לא פשוטה. האם כדאי לפנות אל משרד עורכי דין מבוסס ומוכר או שמא עדיף לפנות אל עורך דין העובד באופן פרטי.

ואם לפנות אל עורך דין פרטי, במי עדיף לתת אימון, האם בעורך דין וותיק עם קבלות שהדעת נותנת שהוא יוכל להוביל אותנו להצלחה ולזיכוי גורף או שמא עדיף ללכת דווקא על עורך דין מתחיל, נמרץ וזריז שחפץ להוכיח את עצמו ועל כן הוא יצא מגדרו על מנת לייצג אותנו בצורה הכי מחמיאה עבורנו?

הדילמה היא לא פשוטה וההחלטה שתתקבל בסופו של דבר אמרוה להיות מכריעה מאוד להמשך החיים שלנו על הכביש. לא פעם מדובר ממש בשאלה של ‘להיות או לחדול’. אז האמת היא שכבר נוכל לומר לכם מראש כי בסיום הכתבה, עדיין לא תצאו עם מסקנה גורפת. אך בכל זאת תדעו טוב יותר איך לבחור, על מה להסתכל וכיצד להגיע להחלטה בסופו של דבר.

עורך דין תעבורה חולון בתחילת הדרך – טוב או לא טוב?

אז אמרנו שעורך דין מתחיל עשוי להיות איש נמרץ, אדם עם הרבה רצון להוכיח את יכולותיו ואת הצלחותיו על מנת לתפור לעצמו מוניטין ורייטינג. חשוב לדעת כי בנוסף לכך, עורך דין מתחיל סיים זה עתה את לימודיו ועל כן כל המידע עדיין נמצא אצלו טרי בקדמת המוח.

עם כל הכבוד לעורכי הדין הוותיקים, לא פעם הם כבר לא לגמרי בקיאים בכל הסעיפים ובמיוחד באלו המתחדשים מעת לעת. אך למרות כל היתרונות שמנינו אצל עורך הדין המתחיל, עדיין ישנן חסרונות בלתי מבוטלים.

עורך דין מתחיל הוא בהכרח העדר ניסיון. אין לתאר את המקצועיות  ואת המומחיות הנרכשת במיוחד בקרב עורכי דין רק לאור ניסיון וטיפול במקרים שונים. עורך הדין המתחיל אמור להתחיל לצבור את ניסונו ואמנם חשוב לאפשר לו את הדבר, אך בכל זאת יש לחשוב היטב אם מתאים לנו שהסטאז’ שלו ייעשה עלינו.

עורך דין וותיק

ישנם מקרים אשר בהם אזרחים פונים דווקא אל עורך דין וותיק או אל משרד עורכי דין תעבורה מוכר ומבוסס, זאת כדי לקבל את השירות המקצועי והמנוסה של עורכי הדין. אך מתברר כי אלו שולחים להם את עורכי הדין הצעירים העובדים במשרד. אז נכון שיש להם את הגיבוי של עורכי הדין הוותיקים, אך בכל זאת, עדיין מדובר בכוחות צעירים.

נקודות למחשבה….

חזרה למאמרים

לקבלת ייעוץ מקצועי
ללא התחייבות חייגו 072-3303303

או השאירו פרטים ונחזור אליכם