דף הבית עורך דין תעבורה בקריות

עורך דין תעבורה בקריות

17 ביולי 2022
נפגעתם בתאונת דרכים

נתפסתם בעבירת תנועה? זומנתם למשפט תעבורה? רישיון הנהיגה שלכם נמצא בסכנה? עורך דין תעבורה בקריות יסייע לכם לשמור על הרישיון שלכם ללא כל פגיעה נוספת.
לעורך הדין יתרונות רבים ששמורים לו בלבד ושבכוחם להביא להקטנת הענישה, תוך נקיטה בכלים ואמצעים בהתאם לניסיונו העשיר בייצוג נהגים במגוון סוגיות. 

עורך דין תעבורה בקריות: מתי בדיוק הוא צפוי לסייע?

כל נהג שקיבל דו”ח תעבורה, זומן לבית המשפט או לחקירה ואפילו למכון הרפואי לבטיחות בדרכים, רשאי לפנות מיידית אל עורך דין תעבורה בקריות.
עורך הדין הוא הגורם היחידי שניצב לצד הנהגים תוך שהוא מספק להם הגנה משפטית יעילה באמצעות בדיקת כל מאפייני העבירה, זכויות הנהג, התוויית אסטרטגיה משפטית יעילה ופעילות חסרת פשרות עד לתוצאה שתפחית מהענישה הצפויה.

לא פעם קורה שעבירת התעבורה מסתיימת בשלילת הרישיון, תוך השתת סנקציות נוספות כמו פסילה מותנית (פסילת רישיון שתיכנס לתוקפה בביצוע עבירה חוזרת), קנסות כספיים ואפילו מאסרים במקרים מסוימים.
רוב העבירות מתבטאות גם בחיוב בנקודות רישוי, רישום משטרתי בגיליון עבירות הנהיגה של הנהג ועוד.

למרות שישנן טענות רבות שנשמעות בנוגע למדיניות האכיפה והשפיטה של נהגים “מועדים לפורענות” בדרכים, חשוב להבהיר כי המערכת איננה מגלה סובלנות גם בעבירות קלות ולכן צפויה לפעול באופן בלתי מתפשר גם כאשר מדובר באי חגירת חגורת בטיחות, או החזקת הטלפון הנייד בזמן נהיגה.
בסופו של דבר, מכל עבירה נוצר סיכון עתידי לחופש התנועה עקב שלילת רישיון הנהיגה, מה שמחייב עזרה משפטית איכותית בנושא. 

עורך דין תעבורה בקריות עמו ניתן להתייעץ ולקבל את ייצוגו, צפוי להבהיר לנהגים מה עתיד להתרחש כלפיהם, כיצד לפעול ואיך ניתן לנהל את התיק על מנת להבטיח את סיומו בענישה קלה, לעתים גם ללא ענישה כלל.
פעולות מושכלות ומדויקות מצד עורך הדין יביאו להתייעלות מוצלחת של ההליך המשפטי תוך הבאת התיק להסדר טיעון, סגירת התיק וחזרה מכתב האישום או זיכוי.
ככל שמדובר בדו”ח תנועה מסוג ברירת משפט, יוכל עורך הדין להשתמש באפשרויות שמביאות לביטול הדו”ח ככל שיש לכך הצדקה, או לחילופין לבקש להישפט ולנהל את ההליך ככל משפט תעבורה אחר. 

עבירות בטיפולו של עורך דין תעבורה מהקריות

נהיגה בשכרות

נהיגה בשכרות נחשבת לאחת החמורות ביותר בתחום התעבורה ועל כן עונשה הצפוי הוא שנתיים פסילת רישיון, קנס כספי ומבחני תיאוריה וטסט מחדש.
נהגים חדשים ייאלצו לכל אלה, בתוספת בדיקות במכון הרפואי לבטיחות בדרכים והארכת תקופת הנהג החדש לשנתיים נוספות.
כל אלה צפויים לעכב משמעותית את השבת הרישיון בתום הפסילה.
עורך דין תעבורה מומלץ בקריות יוכל לפעול בכמה דרכים להקלה בענישה, בהתאם למקרה ולמאפייניו המדויקים. 

תאונות דרכים עם נפגעים או הרוגים

מעורבות בתאונות אלה עשויה להפנות אצבע מאשימה כלפי נהג מסוים כמי שגרם לתאונה וזאת עקב ביצוע עבירה אחרת מצידו, שגרמה להתנגשות.
עורך דין תעבורה המתמחה בתאונות דרכים יתבקש ללמוד את רישומי בוחן התנועה וכל הראיות שנאספו מהתאונה, בכדי להבין האם אלו היו פני הדברים או שניתן לספק להם נימוקים ונסיבות מתאימות. 

נהיגה במהירות מופרזת

עבירות המהירות בישראל מכילות מספר דרגות חומרה, כך שעונשן נע בין קנס ונקודות לזימון לבית משפט.
לכן שירותיו המשפטיים של עורך דין תעבורה מהקריות יינתנו בהתאם לסוג ההליך שמתנהל בפועל, לעתים ייצוג בבית המשפט ולעתים בדיקת אפשרויות הטיפול בדו”ח ברירת המשפט.
מכיוון שעבירה זו מחייבת בנקודות רישוי, נדרש עורך הדין למצוא את הדרך הטובה ביותר לטפל בה, תוך הימנעות מהטלתן. 

טיפול בנקודות רישוי

נקודות הרישוי מאפשרות למשרד הרישוי לעקוב אחר עבירות התנועה של נהגים “סדרתיים” ולהענישם בפסילת רישוי לפרק זמן ממושך.
צבירת 36 נקודות מובילה לפסילת רישוי למשך 3 חודשים, כאשר צבירה חוזרת תביא לפסילה של 9 חודשים, מה שעשוי להביא את משרד הרישוי לקבל כל החלטה שיראה לנכון בנוגע להשבת רישיון הנהיגה בסופו של דבר.

עורך דין תעבורה בקריות יוכל לבחון את כל אפשרויות הטיפול המתאימות ביחס לדו”ח ולעבירה מצד הנהג, תוך שהוא נמנע ככל שניתן מצבירת הנקודות.
מכיוון שתשלום דוחות מביא אוטומטית לצבירת הנקודות האמורות בהם, חשוב להגיע להתייעצות משפטית כדי לקבל החלטה על דרך הפעולה המתאימה בנושא.
ככל שלנהג אין נקודות ודו”ח אחד עם ניקוד נמוך אינו מסכן אותו, ייתכן שעורך הדין ימליץ לשלם ולהגיע אליו לטיפול בכל דו”ח נוסף. 

ביצעתם עבירת תנועה בקריות? אל תישארו ללא עורך דין מצוין

חיכוך עם החוק איננו דבר נעים, גם לא כאשר מדובר בעבירת תנועה שהנהג סמוך ובטוח כי ניתן לערער עליה או להימנע מהענישה בה.
באמצעות עורך דין תעבורה בקריות, ניתן להקל במידה רבה על התהליך, תוך התמודדות עם הטענות המיוחסות לנהג ומציאת הנימוקים המתאימים או טיעונים שמפריכים את העבירה, לעתים המרת הסעיפים לסעיפים קלים יותר או ניהול התיק במטרה להביא לענישה מופחתת או לחילופין לביטול האישומים או זיכוי. 

אם ביצעתם עבירת תעבורה בקריות, עורך דין מומלץ מהסביבה יהיה הכתובת הטובה ביותר.
למה? מכיוון שלעורך דין מקומי יש היכרות אישית ומעמיקה עם נתיבי התנועה המקומיים, תשתיות התחבורה, תרבות הנהיגה המקומית, מערך הרמזורים והצמתים.
לרוב הוא גם מכיר היטב את כל הגורמים הרלוונטיים לתיק כמו תובעים משטרתיים, שופטי תעבורה ואפילו הפקידים במזכירות בתי המשפט ורשות הרישוי.
היכרות זו תסייע לו למצוא את הדרך המדויקת לטיפול בכל מקרה. 

כמו כן, הימצאותו בסביבה מאפשרת לעורך הדין להגיע לשטח כדי להתרשם מזירת העבירה ולהבין את שהתרחש, להגיע לתחנת המשטרה כדי לשחרר חשוד ממעצר, להכין נהג לפני חקירה במשטרה, לייצג מול קצין משטרה או בהליך דחוף בבית המשפט ועוד.

בכל סוגיה, שאלה או קבלת ייצוג משפטי, אל תהססו לפנות אל עורך דין תעבורה בקריות שיפעל ככל שניתן על מנת לשמור על רישיונכם ולהגן על כל זכויותיכם. לתיאום פגישת התייעצות פנו אלינו כבר עכשיו. 

חזרה למאמרים

לקבלת ייעוץ מקצועי
ללא התחייבות חייגו 072-3303303

או השאירו פרטים ונחזור אליכם