דף הבית עורך דין תעבורה הרצליה

עורך דין תעבורה הרצליה

25 ביוני 2019
עורך דין תעבורה הרצליה

עורך דין תעבורה הרצליה – ככל שיש יותר נהגים על הכביש, ישנן עברות רבות יותר על החוק. המשוואה היא פשוטה. כי אין כמעט נהג שיכול להרים את ידיו ולומר כי נקיות הן מכל עבירת תנועה. גם הנהגים הכי ישרים עשויים למצוא את עצמם חונים במקום אסור או נכנסים בצומת של 'אין כניסה' לא תמיד זה נעשה במזיד. לעיתים מדובר בחוקי תנועה שהשתנו והנהג שלנו לא שם לכך ולעיתים מדובר בחוסר היכרות עם המקום. כך או כך, עבירות אלו נחשבות עברות תנועה לכל דבר.

עורך דין תעבורה הרצליה – נהיגה לאחר עישון סמים

נהג שנתפס לאחר שעישן סמים עשוי למצוא את עצמו מובל באזיקים למעצר. השימוש בסמים ידועה כבעיה חברתית קשה כבר מזמן. אך רק בשנים האחרונות הובן כי לסם יכולה להיות השפעה לרעה על נהיגה חוקית ובטוחה.

כיום עשוי נהג שנעצר להידרש לבצע בדיקת שתן לגילוי שרידי סם. אך חשוב לדעת כי אל לו לשוטר התנועה לדרוש דרישה כזו מהנהג, אך ורק כאשר יש לו יסוד סביר להניח כי הנהג אכן עישן.

ישנה בעיה קשה עם הדבר, היות וגם מעשן פסיבי, כלומר אדם ששהה באזור אשר בו עישנו סם, עשויים להימצא בגופו שרידי סם, זאת למרות שהוא לא עישן כלל.

במקרים מן הסוג הזה ייתכן כי תידרשו להיעזר בעורך דין תעבורה על מנת שהוא יוציא את הצדק לאור.

עורך דין תעבורה הרצליה – הכתובת הראשונה שלכם

אם קרה ונעצרתם בגין נהיגה וסמים, זה עדיין לא אומר ש'אחת דינכם'. יש עדיין הרבה מה להוכיח וגם מה להפריך על מנת להוציא את הצדק לאור. לא פעם מתברר כי למעשה לא היה כל בסיס לחשוד בכם על נהיגה תחת השפעת סמים וכי הבדיקה שנדרשתם להיבדק נעשתה שלא כחוק.

במקרים אחרים יהיה קל להוכיח כי אתם כלל לא משתמשים בסמים ואף ניתן יהיה להוכיח מהיכן הגעתם והיכן שהיתם בטרם נבדקתם. ברור אם כן כי אף פעם לא מומלץ להודות במעשה (שהיה או שלא היה…) גם אם נראה כי זו תהיה הדרך הכי מהירה לצאת מהפלונטר.

לא פעם מתקבלת התחושה מטעם השוטרים או החוקרים כי רק ההודאה במעשה עומדת בין הנהג לבין שחרורו לדרכו. למעשה זוהי אחיזת עיניים ורבים הם הנהגים הנמצאים במצב המלחיץ, שמודים בעבירה כאשר אחר כך הרבה יותר קשה לשנות את פני התמונה.

חשוב לציין כי יש לשים דגש על בחירה נכונה בעורך דין שהוא איש מקצוע מומחה מתחום התעבורה.

חזרה למאמרים

לקבלת ייעוץ מקצועי
ללא התחייבות חייגו 072-3303303

או השאירו פרטים ונחזור אליכם