דף הבית הרכב לא מניע. מה עושים?

הרכב לא מניע. מה עושים?

2 בספטמבר 2020
battery

אין ספק שמדובר באחד התרחישים הכי מבאסים והכי לא נעימים. אם זה לא מספיק, הרי שהרכב לא יניע במצבים הכי לא מתאימים – כשאתם בדרך לפגישה חשובה, ראיון עבודה, מאחרים למבחן חשוב ומה לא. אז מה אפשר לעשות כשהרכב לא מניע? האפשרות הראשונה היא זמנית – צריך למצוא כבלים מתאימים. יתכן שברכבכם יש כבלים מתאימים, ואתם אפילו לא יודעים על כך. לאחר מכן, צריך למצוא שכן נחמד, או עובר אורח שמוכן להשקיע מעט מזמנו עבורכם. יש לחבר פלוס לפלוס, מינוס למינוס, ולנסות להניע את הרכב, בעוד בעל רכב השני לוחץ על דוושת הגז שלו. במצבים רבים – הרכב ידלק. אולם, חשוב לזכור שמדובר בפתרון זמני.

החלפת מצבר היא הפיתרון הקבוע

על מנת לוודא שלא יקרה מצב שהרכב לא מניע שוב, חשוב להחליף מצבר, כאשר ניתן ליהנות משירות מצברים עד הבית. אם פעלתם לפי השיטה הקודמת – הרי שסביר להניח שהרכב לא יניע שוב, אחרי לילה ארוך שאף אחד לא השתמש בו. אשר על כן, הפיתרון הקבוע הוא רכישת מצבר חדש. מומלץ להיעזר בשירותי חברה שמספקת החלפת מצברים בביתכם – כך שאתם תוכלו להישאר בבית, ליהנות מקפה חם, וכעבור זמן לא רב, אנשי מקצוע מטעם החברה, יגיעו אליכם עד הבית, ויחליפו את המצבר שזה עתה שבק חיים. בכך, אתם חוסכים את הכאב ראש, נמנעים מלשלם על מוניות, ובעיקר – נשארים רגועים ומרוצים. 

מומלץ לרכוש מצבר חדש ואיכותי

שוק המצברים מלא במצברים מסוגים שונים. לכל מצבר, יש את תג המחיר שלו, וכך גם איכות שונה. בכל הנוגע למצברים – המחיר לא יכול לשחק תפקיד. זאת, משום שלמצבר תפקיד משמעותי בכל מה שקשור לתפקוד ונסיעת הרכב. בשל כך, מומלץ להימנע מרכישת מצברים אשר נעשה בהם שימוש בעבר (מצברים יד שנייה). כמו כן, רצוי לא להתפשר על האיכות ולרכוש מצברים איכותיים, מחברה מוכרת. על פי רוב, מצברים מחברה כזו גם יעניקו לבעליהן תעודת אחריות. במסגרת האחריות, יקבל בעלי המצבר שירות החלפת מצבר אם וכאשר המצבר שבק חיים תוך התקופה הנקובה בתעודת האחריות. 

לא לגרור את הרכב

התגובה הראשונית של בעלי רכב רבים אשר רכבם לא מניע, היא ליצור קשר עם שירותי גרר, ולגרור את רכבם. מדובר בפעולה מיותרת לחלוטין – ראשית, היא מבזבזת לבעלי הרכב זמן יקר, ותשלומים לגורר, בנוסף לעובדה שהיא גורמת למרמור ותסכול לאורך כל היום. בנוסף, אם אתם יכולים לקבל שירותי החלפת מצבר עד לביתכם, ברור שאין כל צורך לקרוא לגרר. 

הרכב לא מניע והמצבר כבר לא עובד? זה לא סוף העולם. אנחנו נדאג להגיע עד הבית שלכם שם נחליף לכם את המצבר. פנו עוד עכשיו בטל' – 072-33-55-559

חזרה למאמרים

לקבלת ייעוץ מקצועי
ללא התחייבות חייגו 072-3303303

או השאירו פרטים ונחזור אליכם