דף הבית כל הדרכים לקבלת אזרחות ישראלית

כל הדרכים לקבלת אזרחות ישראלית

16 בפברואר 2021
אזרחות ישראלית

מדינת ישראל היא מדינה שלא קל לקבל בה אזרחות. הסיבות לכך מגוונות אבל אחת מהן כמובן עוסקת בכך שמדינת ישראל, בבסיסה, נוצרה במטרה להיות בית ללאום היהודי. מתוקף כך כמובן נוצר חוק השבות, החוק המאפשר לכל יהודי או צאצא של יהודי מרחבי העולם לקבל אזרחות אוטומטית מהרגע בו רגליו נגעו באדמה הארץ ישראלית.

אבל, אין זה אומר כי אי אפשר לעבור את ההליכים המשפטיים המתאימים כדי להפוך לאזרחים ישראלים. הכל תלוי במקרה האמור. ישנם מקרים בהם ניתן לקבל את האישורים המתאימים ואלו בדיוק הנושאים בהם אנחנו, כאן במשרד עורכי הדין ‘ זרי חזן ושות’ עוסקים.

אם אתם גם כן מעוניינים לשמוע על קצה המזלג על האזרחות הישראלית  ועל המשמעות המשפטית של ההליכים אתם מוזמנים כמובן לקרוא את המאמר.

חשוב לנו להדגיש כי אין במידע המובא כאן ניסיון לתת מידע משפטי מקיף. בתור עורכי דין אנחנו יודעים להגיד כי בכל מקרה יש לדון על הדברים לגופם. כך שההמלצה שלנו היא לא לוותר בכל מקרה על התייעצות עם אנשי מקצוע שיתנו לכם את כל המידע הדרוש לכם לביצוע והשלמת התהליך.

כמה מילים על אזרחות ישראלית

בעיקרון, אזרחות ישראלית עבור מי שאינו יהודי יכולה להינתן בעקבות אחת משלוש נסיבות עיקריות:

1.על ידי נישואין: אם מדובר על אדם שנישא ליהודי ישראלי, במקרים מסוימים, כאשר נוצר תא משפחתי, ניתן לקבל אזרחות ישראלית.

2.לידה: מי שנולד בישראל גם עבור אלו שאינם אזרחים, במידה ומדובר על מי שחי בישראל וגדל בה כל חייו, במקרים מסוימים יוכל לקבל אזרחות ישראלית לאור קריטריונים שונים.

3.מי שחי בישראל תקופה ארוכה: ישנם מקרים בהם יש מי שחי בישראל שנים ארוכות ולמעשה העתיק את חייו לכאן. במקרים מסוימים תינתן לאור זה אזרחות ישראלית.

חשוב כמובן לציין כי בכל מקרה ישנם קריטריונים שונים שיכולים להסיט את הדיון ולשנות את פני הדברים. עצם העובדה כי בידיכם אחד משלושת הקריטריונים הללו לא מקנה לכם אוטומטית אזרחות ישראלית. בדיוק בשביל זה, על מנת שתוכלו לקבל אזרחות ישראלית , אנחנו , במשרד עורכי הדין ‘ זרי חזן ושות’ נמצאים כאן עבורכם.

לעורכי דין יש את הכלים המתאימים

כאמור, אזרחות ישראלית היא לא דבר שניתן בקלות. לכן אנחנו כאן במשרד עורכי הדין ‘זרי חזן ושות’ עובדים כל העת על מנת להיות בקיאים ובעלי ניסיון רב ככל האפשר בתחום. אנחנו מכירים את השפה המשפטית לעומק ונמצאים כאן כדי לעזור לכם לעבור את התהליך בשלום.

במידה ואתם מעוניינים להתחיל בתהליך שבסופו תינתן גם לכם אזרחות ישראלית , אנחנו מחכים לכם כאן עם כל הכלים המקצועיים העומדים לרשותינו. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום.

חזרה למאמרים

לקבלת ייעוץ מקצועי
ללא התחייבות חייגו 072-3303303

או השאירו פרטים ונחזור אליכם